Bugun...

"4C’den 4B’ye Geçiş Yapan Sağlıkçıların Alacağı Maaş" İLE İLGİLİ HABERLER

Sağlık çalışanlarının hizmet bölgelerine göre 2018 Yılı maaş farkları?
Hizmet grupları 7 bölge şeklinde belirlenmiş ve bu bölgelerin kapsamındaki yerlere sürekli görevle atanan Sağlık Hizmetl..
Sağlıkta Taşeron Kadroya Geçiş Başvuru Sonuçları
Sağlık Bakanlığı Merkez Teşkilatı Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Personelinin Sürekli İşçi Kadrolarına Ge..
Sınırın sıfır hattında görev yapan cerrahlar vatan nöbetinde!
MEHMETÇİK, Afrin’in terör örgütü PYD/YPG-PKK’dan temizlenmesine yönelik Zeytin Dalı harekâtını yürütürken, Hatay-Kilis s..
Çin'de işçilere maaşı para yerine tuğlayla ödediler
Çin'in güney doğusundaki bir tuğla fabrikası, işçilerine maaş ödemekte zorlananınca çareyi maaşları tuğlayla ödemekte bu..
Twitter'dan terör propagandası yapan doktor gözaltında
Kütahya'nın Emet ilçesinde, sosyal medya üzerinden terör örgütlerinin propagandasını yaptığı iddia edilen doktor gözaltı..
Staj Yapan Sağlık Personeline Erken Emeklilik Müjdesi!!
Şimdiye kadar Staj sigortası emeklilikte başlangıç tarihi sayılmıyordu. Bu konuda sayısız kez TBMM de kanun teklifi geti..
Sağlıkta Rekor Maaş Promosyon Anlaşması
Adıyaman Sağlık Müdürlüğünün yaptığı maaş promosyon anlaşaması ile çalışanlar tek seferde 2.800 tl ikramiyeyi peşin alac..
Emekliye yüzde 4 ek ödeme
6 aylık zamları belli olan emekliler için şimdi de ek ödeme (vergi iadesi) hesaplanıyor. Yüzde 5.69’luk zam çıplak maaşa..
Sağlıkçıların Çalışma Şartlarıyla İlgili Bir Emsal Karar
Manisa’da bir hemşire, sağlık problemleri sebebiyle uzun süre ayakta duramadığını ve ağır kaldıramadığını raporla görev ..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
YUKARI