Bugun...

"Acil Tıp Teknisyeni Ne Kadar Maaş Alıyor" İLE İLGİLİ HABERLER

Sigara ağız kanserleri riskini 5 kata kadar artırıyor
Sigaranın ağız dokularına olan etkileri, diş dokuları ve ağızdaki mevcut restorasyonlarda renklenmeler gibi en masum etk..
Acil serviste otel hizmeti! Bakanlık çalışmalara başladı
Sağlık Bakanlığı, hastanelerin acil servis koridorlarını rahatlatacak yeni bir çalışma için kolları sıvadı. Kalacak yeri..
Sağlık Bakanlığı Hangi Branşa Ne Kadar Personel Alacak?
(Doktor, Hemşire, Denetçi, Hizmetli) Sağlık Personeli - Hemen her yıl çok sayıda personel istihdam eden Sağlık Bakanlığı..
TSK: Afrin harekatında bugüne kadar 31 asker şehit oldu
TSK, Zeytin Dalı Harekatı'nda bugüne kadar 31 askerin şehit olduğunu, 1 ağır 143 askerin yaralandığını duyurdu. Harekat..
Bakan Demircan: Acil Hastalardan Ücret Alınmayacak
Sağlık Bakanı Demircan, "Hastane ruhsatı alan bir yer, acil vakalara da bakmak zorunda. Herkes imkanı ölçüsünde acil ola..
Özel hastaneler hileli tüp mide ameliyatında hasta başına 10 bin lira alıyor
112AcilFm'in gündeme getirdiği özel hastanelerin SGK’dan para almak için kriterlere uymayan hastalara hileli tüp mide am..
Özel hastaneler 'acil'i suistimal etmeye devam ediyor.
Özel hastaneler acil servislerde ücretsiz hizmet hakkını suiistimal etmeye devam ediyor. Bu kez AKŞAM muhabiri Şakir Ayd..
Personel Alımında Acil Tıp Teknisyenlerinin (ATT) Haklı Kontenjan Talebi
Sağlık Bakanlığı 2018 yılı 56 bin sağlık personeli alımı yapacak. Ebe, hemşire diğer sağlık personelleri alımları ile do..
Sağlık çalışanlarının hizmet bölgelerine göre 2018 Yılı maaş farkları?
Hizmet grupları 7 bölge şeklinde belirlenmiş ve bu bölgelerin kapsamındaki yerlere sürekli görevle atanan Sağlık Hizmetl..
Akşamları da Açık Olacak Acil Polk. Hastanelerin Listesi
Akşamları da Açık Olacak Hastanelerin Listesi Acil servislerde yeni düzenleme gereği doktorların mesai saatinin 16.00-2..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
YUKARI