HABER AKIŞI
  HAKKIMIZDA

www.112AcilFm.Net 
  2017 Yılı Ocak Ayında İmza Attığımız Bu çalışmaya Aktiflik Çerçevesinde Kısa Sürede Sağlıkçının SeSi olmayı başardık.


 112AcilFm de hergün sağlık personeli haberleri güncellenirken,Sağlıkçı eğitim merkezi konuları her hafta yenileriyle eklenmekte ve Tüm Sosyal Platformlar da kendimizi sağlık camiasına duyurmakla vaktimizi geçirmekteyiz..Sitemizi bir Sağlıkçı cafe düşüncesiyle gerek köşe yazısı yazan personelimiz gerek foto galeride dikkat çeken fotoğraflar toplayan arkadaşlarımız,gerek android uygulamamızdaki yenilemelerimiz ile sizlere her geçen gün daha iyi vakit geçireceğiniz bir site sunmaktayız.


 Haberlerimizin çoğu gönüllü muhabilerimizden gelmekte ve doğruluğu defalarca sorgulanmata ilk bizim sitemizden çıkmasını sağlayan sağlık çalışanı gönüllü muhabirlerimize tekrardan teşekkür ederiz.
 112AcilFm canlı yayınlarıyla sizlerin uzun yolculuklarınızda yoldaş, nöbetinizde arkadaş,evlerinizde vaktinizi geçireceğiniz bir Sağlık Personeli Radyosu Sunmaktayız..


 Bilgisayarı olmayan Takipçilerimizi de düşünerek ilgi çeken  haberleri İnstagramdan paylaşıyoruz,faceboktan paylaşıyoruz ve onunda yetemeyeceğini düşünerek android uygulamamızı hayata geçirdik,şuanda (05.01.2018) 1 senesını dolduran uygulamamızı 1389 kişi yüklemiş bulunmakta ve bu gururu tüm yönetimimize teşekkür ederek kutlamak isteriz.


 Sayamadığımız daha bir çok çalışmalarımızı sitemizi inceleyerek görebilirsiniz Sizlerden Tek Ricamız Bizleri Dilden Dile Reklam Etmenizdir Bu Sağlıkçı Cafeden Habersiz kimse kalmasın...

#112AcilFm
 

Sitemize Nereden Ulaştınız ?


HABER ARŞİVİ
LİNKLER
GÜNLÜK BURÇ
resmi ilanlar
HAVA DURUMU
Yukarı